Manam-pahaizana manokana amin'ny paikadin'ny marika ny orinasanay. Ny fahafaham-pon'ny mpanjifa no dokam-barotra lehibe indrindra ataonay. Mitady orinasa OEM ho an'ny milina fanasan-damba indostrialy avo lenta avy any Shina ihany koa izahay. Amin'ny maha-mpanamboatra sy mpanondrana lehibe anay, dia manana tantara tsara eo amin'ny tsena iraisam-pirenena izahay, indrindra any Amerika sy Eoropa, noho ny kalitao avo lenta sy ny vidiny mirary.
Manam-pahaizana manokana amin'ny paikadin'ny marika ny orinasanay. Ny fahafaham-pon'ny mpanjifa no dokam-barotra lehibe indrindra ataonay. Mitady orinasa OEM ihany koa izahayMilina fanasan-damba sinoa, Fitaovana fanasana, Efa nanorina fifandraisana ara-barotra maharitra, marin-toerana ary tsara amin'ny mpanamboatra sy mpivarotra ambongadiny maro manerana izao tontolo izao izahay. Amin'izao fotoana izao, dia manantena fiaraha-miasa bebe kokoa amin'ny mpanjifa any ivelany izahay mifototra amin'ny tombontsoa iraisana. Aza misalasala mifandray aminay raha mila fanazavana fanampiny.
Fotoana-1
Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana sosona ambany, Fitoeran-javatra harona fanadiovana sosona ambany, Harona môdioly sosona ambany,
Napetraka ao anaty milina fanasana sosona tokana, roa na telo sosona, apetraka ao anaty môdio tsindrona samihafa, fitaovana vera azo ampiasaina indray ao amin'ny laboratoara, seramika, plastika, vy tsy misy harafesina sy ny sisa.
| KEVITRA | 316LStainless steel |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Fitaovana fanaovana asa | VALO |
| Mpanara-maso ny toerana | rOA |
| Fihetsehana manosika ny rindrin'ny harona | 550mm |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
Fitoeran-javatra harona misy fifandraisana môdioly
Efitrano fanadiovana fidirana sy fivoahana amin'ny tanana
Napetraka amin'ny mpitarika vy tsy misy harafesina roa
Fampidirana rano haingana, fanasana rano avy ao ambadiky ny mpitari-dalana ao amin'ny efitrano fampidirana ao amin'ny môdio tsindrona tsirairay
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 158mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 528mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 566mm |
| Lanja afa-karatsaka | 3kg |