Rising-F1
Harona fanadiovana tsindrona, Fitoeran-harona fanadiovana tsindrona, Môdioly tsindrona
Ampiasaina hanadiovana pipette.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
| Isan'ny nozzles | 116 isa |
| Ny haavon'ny frame | 150mm |
| Haavo azo diovina amin'ny pipette | 585mm |
Fitoeran-javatra fanadiovana môdioly karazana tsindrona misy seranana fifandraisana
Ampidiro eo ankavia sy ankavanan'ny harona môdely ny entana
Ampidiro haingana ny rano, diovy ny rano avy amin'ny harona môdioly mankany amin'ny vavan'ny môdioly tsindrona tsirairay.
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 279mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 558mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 352mm |
| Lanja afa-karatsaka | kg |