Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana tsindrona, Fitoeran-harona fanadiovana tsindrona, Môdioly tsindrona
Ampiasaina hanadiovana ireo fitaovana fitaratra ao amin'ny laboratoara, toy ny fantsona centrifuge, tavoahangy fitaratra, tavoahangy foana eo ambony, fantsona fitsapana.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
| Nozzle tsindrona | ф2.5mmxH70mm |
| Isan'ny nozzles | 84 isa |
| Mpihazona lakroa | 84 isa |
Fitoeran-javatra fanadiovana môdioly karazana tsindrona misy seranana fifandraisana
Ampidiro eo ankavia sy ankavanan'ny harona môdely ny entana
Ampidiro haingana ny rano, diovy ny rano avy amin'ny harona môdioly mankany amin'ny vavan'ny môdioly tsindrona tsirairay.
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 164mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 204mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 511mm |
| Lanja afa-karatsaka | kg |