Fotoana-1
Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana tsindrona, Fitoeran-harona fanadiovana tsindrona, Môdioly tsindrona
Ampiasaina hanadiovana tavoara kely misy santionany.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
| Nozzle tsindrona | ф2.5mmxH45mm |
| Isan'ny nozzles | 119 isa |
| Mpihazona lakroa | 119 isa |
Fitoeran-javatra fanadiovana môdioly karazana tsindrona misy seranana fifandraisana
Ampidiro eo ankavia sy ankavanan'ny harona môdely ny entana
Ampidiro haingana ny rano, diovy ny rano avy amin'ny harona môdioly mankany amin'ny vavan'ny môdioly tsindrona tsirairay.
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 114mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 190mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 490mm |
| Lanja afa-karatsaka | 4.1kg |