Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana tsindrona, Fitoeran-harona fanadiovana tsindrona, Môdioly tsindrona
afaka mitondra pipette 56pcs, fantsona centrifuge 56pcs, fantsona fitsapana, tavoahangy foana eo ambony, sns.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
| Nozzle tsindrona | ф2.5mmxH110mm |
| Isan'ny nozzles | 112pcs |
| Seza ho an'ny pipette | 56 isa |
| Mpihazona lakroa | 56 isa |
Fitoeran-javatra fanadiovana môdioly karazana tsindrona misy seranana fifandraisana
Ampidiro eo ankavia sy ankavanan'ny harona môdely ny entana
Ampidiro haingana ny rano, diovy ny rano avy amin'ny harona môdioly mankany amin'ny vavan'ny môdioly tsindrona tsirairay.
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 190mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 190mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 494mm |
| Lanja afa-karatsaka | kg |