Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana tsindrona, Fitoeran-harona fanadiovana tsindrona, Môdioly tsindrona
Afaka manadio pipette 28pcs, tavoahangy santionany 28pcs ary tavoara erlenmeyer 9pcs, tavoara, tavoara volumetrika, sns.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
| Nozzle tsindrona | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Isan'ny nozzles | 65 isa |
| Seza ho an'ny pipette | 28 isa |
| Mpihazona lakroa | 28 isa |
| Isan'ny tompon'ny | 9 isa |
| Fametrahana ireo sombin-javatra lohataona | 9 isa |
| Fonosana ho an'ny mpihazona | PA |
Fitoeran-javatra fanadiovana môdioly karazana tsindrona misy seranana fifandraisana
Ampidiro eo ankavia sy ankavanan'ny harona môdely ny entana
Ampidiro haingana ny rano, diovy ny rano avy amin'ny harona môdioly mankany amin'ny vavan'ny môdioly tsindrona tsirairay.
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 265mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 190mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 493mm |
| Lanja afa-karatsaka | 3kg |