Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana sosona ambony, Harona fanadiovana sosona afovoany, Fitoeran-harona fanadiovana sosona ambony, Fitoeran-harona fanadiovana sosona afovoany, Harona môdioly sosona ambony, Harona môdioly sosona afovoany
Napetraka ao anaty milina fanasana misy sosona roa na telo, apetraka ao anaty môdio tsindrona samihafa, fitaovana vera azo ampiasaina indray ao amin'ny laboratoara, seramika, plastika, vy tsy misy harafesina sy ny sisa.
| KEVITRA | 316LStainless steel |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Fitaovana fanaovana asa | ENINA |
| Mpanara-maso ny toerana | rOA |
| Mpamantatra harona | Iray |
| Fihetsehana manosika ny rindrin'ny harona | 550mm |
Sandry famafazana mihodina tafiditra ao anatiny
Efitrano fanadiovana fidirana sy fivoahana amin'ny tanana
Lalamby mpitari-dalana vy tsy misy harafesina amin'ny andaniny roa
Fampidirana rano haingana, fanasana rano avy ao ambadiky ny mpitari-dalana ao amin'ny efitrano fampidirana ao amin'ny môdio tsindrona tsirairay
Azo apetraka ireo harona ampiasaina amin'ny tavoahangy madio misy vava malalaka
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 183mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 535mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 552mm |
| Lanja afa-karatsaka | 3.5kg |