Fotoana-1
Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana sosona ambany, Fitoeran-javatra harona fanadiovana sosona ambany, Harona môdioly sosona ambany
Napetraka ao anaty milina fanasana sosona tokana, roa na telo sosona, apetraka ao anaty môdio tsindrona samihafa, fitaovana vera azo ampiasaina indray ao amin'ny laboratoara, seramika, plastika, vy tsy misy harafesina sy ny sisa.
| KEVITRA | 316LStainless steel |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Fitaovana fanaovana asa | VALO |
| Mpanara-maso ny toerana | rOA |
| Fihetsehana manosika ny rindrin'ny harona | 550mm |
Efitrano fanadiovana fidirana sy fivoahana amin'ny tanana
Entana ao amin'ny tapany ambany amin'ny milina fanadiovana
Mitondra karazana lovia harato sy karazana harona rehetra
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 79mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 529mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 546mm |
| Lanja afa-karatsaka | 2Pj |