Fotoana-1
Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana sosona ambany, Fitoeran-javatra harona fanadiovana sosona ambany, Harona môdioly sosona ambany
Napetraka ao anaty milina fanasana sosona tokana, roa na telo sosona, apetraka ao anaty môdio tsindrona samihafa, fitaovana vera azo ampiasaina indray ao amin'ny laboratoara, seramika, plastika, vy tsy misy harafesina sy ny sisa.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Fitaovana fanaovana asa | VALO |
| Mpanara-maso ny toerana | rOA |
| Fihetsehana manosika ny rindrin'ny harona | 550mm |
Mizara ho sosona roa mba hamenoana ny lovia harato
Sandry famafazana mihodina tafiditra ao anatiny
Efitrano fanadiovana fidirana sy fivoahana amin'ny tanana
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 226mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 529mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 569mm |
| Lanja afa-karatsaka | 5.6kg |