Fotoana-2/F2
Voninahitra-2/F2
Aurora-2/F2
Flash-F2
Harona fanadiovana tsindrona, Fitoeran-harona fanadiovana tsindrona, Môdioly tsindrona
Ampiasaina hanadiovana ireo fitaovana fitaratra ao amin'ny laboratoara, toy ny tavoara erlenmeyer, tavoara telozoro, tavoara boribory ambany, tavoara fisaka ambany, tavoara volumetrika, varingarina fandrefesana.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
| Nozzle tsindrona | ф4mmxH140mm |
| Isan'ny nozzles | 44 isa |
| Mpihazona lakroa | 44 isa |
Fitoeran-javatra fanadiovana môdioly karazana tsindrona misy seranana fifandraisana
Ampidiro eo ankavia sy ankavanan'ny harona môdely ny entana
Ampidiro haingana ny rano, diovy ny rano avy amin'ny harona môdioly mankany amin'ny vavan'ny môdioly tsindrona tsirairay.
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 159mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 215mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 482mm |
| Lanja afa-karatsaka | 2.5kg |
Fanamarinana
Orinasa Teknolojia Biolojika Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ dia mpanamboatra milina fanasana fitaratra laboratoara malaza, any amin'ny tanànan'i Hangzhou, faritanin'i Zhejiang, Sina. XPZ dia manampahaizana manokana amin'ny fikarohana, famokarana ary varotra milina fanasana fitaratra mandeha ho azy izay ampiharina amin'ny Bio-pharma, fahasalamana ara-pitsaboana, tontolo iainana fanaraha-maso ny kalitao, fanaraha-maso ny sakafo, ary ny sehatry ny petrochemical.
Manolo-tena hanampy amin'ny famahana ny olana rehetra momba ny fanadiovana ny XPZ. Izahay no mpamatsy lehibe indrindra ho an'ny manampahefana mpandinika sinoa sy ny orinasa simika, mandritra izany fotoana izany dia miparitaka any amin'ny firenena maro hafa ny marika XPZ, toa an'i India, Royaume-Uni, Rosia, Korea Atsimo, Oganda, Filipina sns., ny XPZ dia manome vahaolana mitambatra mifototra amin'ny fangatahana namboarina manokana, anisan'izany ny fisafidianana vokatra, fametrahana sy fiofanana momba ny fampiasana sns.
Hanangona tombony bebe kokoa amin'ny orinasa izahay mba hanomezana vokatra vaovao miaraka amin'ny kalitao avo lenta sy serivisy tsara dia tsara, mba hitazonana ny fisakaizana maharitra.
Orinasa XPZ

fampirantiana

