Manohy manatsara sy manatsara hatrany ny vahaolana sy ny serivisy atolotray izahay. Mandritra izany fotoana izany, miasa mavitrika izahay amin'ny fikarohana sy fanatsarana ny Orinasa OEM ho an'ny kojakoja fanasana ambongadiny any Shina, kitapo fanasan-damba maharitra misaraka, Tongasoa eto amin'ny orinasanay sy ny toeram-pamokarana anay. Tsy maintsy mahatsiaro ho maimaim-poana ianao raha mifandray aminay raha mila fanampiana fanampiny.
Manohy mampitombo sy manatsara hatrany ny vahaolana sy ny serivisy atolotray izahay. Mandritra izany fotoana izany, miasa mavitrika izahay amin'ny fikarohana sy fanatsarana ho an'nyKitapo fanasan-damba sy kitapo fanasan-damba sandwich any ShinaMiaraka amin'ny toe-tsaina "ny fampindramam-bola aloha, ny fampandrosoana amin'ny alàlan'ny fanavaozana, ny fiaraha-miasa amim-pahatsorana ary ny fitomboana iraisana", ny orinasanay dia miezaka mamorona hoavy mamirapiratra miaraka aminao, mba ho lasa sehatra sarobidy indrindra amin'ny fanondranana ny vokatra any Shina!
Fotoana-1
Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana sosona ambany, Fitoeran-javatra harona fanadiovana sosona ambany, Harona môdioly sosona ambany,
Napetraka ao anaty milina fanasana sosona tokana, roa na telo sosona, apetraka ao anaty môdio tsindrona samihafa, fitaovana vera azo ampiasaina indray ao amin'ny laboratoara, seramika, plastika, vy tsy misy harafesina sy ny sisa.
| KEVITRA | 316LStainless steel |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Fitaovana fanaovana asa | VALO |
| Mpanara-maso ny toerana | rOA |
| Fihetsehana manosika ny rindrin'ny harona | 550mm |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
Fitoeran-javatra misy fifandraisana amin'ny môdely
Efitrano fanadiovana fidirana sy fivoahana amin'ny tanana
Napetraka amin'ny mpitarika vy tsy misy harafesina roa
Fampidirana rano haingana, fanasana rano avy ao ambadiky ny mpitari-dalana ao amin'ny efitrano fampidirana ao amin'ny môdio tsindrona tsirairay
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 158mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 528mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 566mm |
| Lanja afa-karatsaka | 3kg |