Tolotra haingana sy tsara kalitao, mpanolo-tsaina mahay hanampy anao hisafidy ny vahaolana mety amin'ny filanao rehetra, fotoana famokarana fohy, fitantanana kalitao azo antoka ary vokatra sy serivisy miavaka ho an'ny fandoavana sy fandefasana entana ho an'ny OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Manasa anao izahay hitsidika ny orinasanay ary manantena ny hamorona fifandraisana ara-barotra mahafinaritra amin'ny mpanjifa ao an-toerana sy any ivelany amin'ny fotoana maharitra.
Tolotra haingana sy tsara kalitao, mpanolo-tsaina mahay manampy anao hisafidy ny vahaolana mety amin'ny filanao rehetra, fotoana famokarana fohy, fitantanana kalitao tompon'andraikitra ary vokatra sy serivisy miavaka ho an'ny fandoavana sy fandefasana entana.Module LED Shina, Môdioly tsindronaMamorona teknolojia vaovao foana izahay mba hanatsorana ny famokarana, ary hanomezana entana amin'ny vidiny mifaninana sy kalitao avo lenta! Ny fahafaham-pon'ny mpanjifa no laharam-pahamehanay! Azonao atao ny mampahafantatra anay ny hevitrao mba hamolavola endrika miavaka ho an'ny modelyo manokana mba hisorohana ny fisian'ny piesy mitovy be loatra eny an-tsena! Hanolotra ny serivisy tsara indrindra izahay mba hanomezana fahafaham-po ny filanao rehetra! Aza misalasala mifandray aminay avy hatrany!
Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana tsindrona, Fitoeran-harona fanadiovana tsindrona, Môdioly tsindrona
Ampiasaina hanadiovana ireo fitaovana fitaratra ao amin'ny laboratoara, toy ny tavoara erlenmeyer, tavoara telozoro, tavoara boribory ambany, tavoara fisaka ambany, tavoara volumetrika, varingarina fandrefesana.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
| Nozzle tsindrona | ф6mmxH220mm |
| Isan'ny nozzles | 8 isa |
| Isan'ny tompon'ny | 8 isa |
| Fametrahana ireo sombin-javatra lohataona | 8 isa |
| Fonosana ho an'ny mpihazona | PA |
Fitoeran-javatra fanadiovana môdioly karazana tsindrona misy seranana fifandraisana
Ampidiro eo ankavia sy ankavanan'ny harona môdely ny entana
Ampidiro haingana ny rano, diovy ny rano avy amin'ny harona môdioly mankany amin'ny vavan'ny môdioly tsindrona tsirairay.
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 253mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 140mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 488mm |
| Lanja afa-karatsaka | 0.9kg |