Rising-F1
Harona fanadiovana, Fitoeran-javatra harona, Harona môdioly,
Rafitra sosona roa, mety amin'ny môdiola fitoeran-harona tsindrona sy môdiola fitoeran-harona tsy tsindrona
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Mpamantatra harona | Iray |
| Fihetsehana manosika ny rindrin'ny harona | 550mm |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
| Isan'ny môdioly azo ampidirina | Sosona roa |
| Isan'ny môdely tokana sosona | rOA |
Fitoeran-javatra misy fifandraisana amin'ny môdely
Efitrano fanadiovana fidirana sy fivoahana amin'ny tanana
Napetraka amin'ny mpitarika vy tsy misy harafesina roa
Fampidirana rano haingana, fanasana rano avy ao ambadiky ny mpitari-dalana ao amin'ny efitrano fampidirana ao amin'ny môdio tsindrona tsirairay
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 609 mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 619 mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 790 mm |
| Lanja afa-karatsaka | kg |