| Paramètre fototra | |
| Mari-pana miasa | 5-40ºC |
| Hery Elektronika | 220V/50Hz na 380V/50Hz |
| Tariby elektrika | 2m/5*10m2 |
| Hery fanafanana | 4KW/9KW |
| Hery manontolo | 5KW/11KW |
| Efitra fanasana | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Takelaka ivelany | Vy tsy misy harafesina 304 |
| fahafahana | 202L |
| Paompy peristaltika | Sombiny 2 |
| FANDAHARAM-POTOANA | 36 mahazatra, 100+ namboarina manokana |
| Hafanana fanasana | hatramin'ny 95ºC |
| Seranan-tsambo RS 232 | Ho an'ny famindrana angona avy amin'ny milina fanasan-damba |
| Efijery kasihina | Ecran miloko 7″ |
| Refy ivelany | Haavo/Haavo/Haavo: 990*612*750mm |
| Lanja | 120KG |
| Mpamantatra mari-pana | PT1000 |
| Misy fifandraisana Internet | |
| Varavarankely hita maso eo amin'ny varavarana | |
| Rafitra fanaraha-maso ny fitondran-tena ho an'ny fanasana | |
| Misy paompy mpanentana rano madio | |
| Condenser etona mahomby avo lenta | |
Fampidirana ny asa
1. Safidy fanombohana-fanemorana: Fanasana voatokana amin'ny fanisana midina na fameperana fotoana
2. Voaaro amin'ny ambaratonga samihafa amin'ny tenimiafina ny fiasa
3. Rafitra fanaraha-maso: Fanaraha-maso solosaina bitika, RS485, Fitokanana Opto-couplers, Puce nafarana tany am-boalohany, voaaro amin'ny fandefasana signal lavitra.
4. Rafitra varavarana mandeha ho azy
5. Rafitra fivezivezena: Fiasa fanombohana miovaova matetika Fikorianan'ny paompy fivezivezena: 0-600L/min Fanaraha-maso ny tsindry sy fanasana anti-foam mba hahazoana antoka ny fanadiovana mahomby Famafazana sandry misy mpanara-maso ny hafainganam-pandeha mba hanairana ny sakana
6. Rafitra fanadiovana fitoeran-javatra: Azo ovaina amin'ny ambaratonga rehetra ny fitoeran-javatra fanadiovana. Azo ovaina ny fanasana amin'ny alalan'ny tsindrona amin'ny ambaratonga maro sy ny harona azo ovaina. Mihoatra ny telo ny fidirana rano misy valva mihidy ho azy. Famantarana ho azy eo amin'ny harona ary mandrindra ny fikorianan'ny rano.
7. Haavo azo ampiasaina: Haavo fanadiovana amin'ny rihana tokana: 70sm Haavo fanadiovana amin'ny rihana roa: 46sm Haavo fanadiovana amin'ny rihana telo: 17sm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ dia mpanamboatra milina fanasana fitaratra laboratoara malaza, any amin'ny tanànan'i Hangzhou, faritanin'i Zhejiang, Sina. XPZ dia manampahaizana manokana amin'ny fikarohana, famokarana ary varotra milina fanasana fitaratra mandeha ho azy izay ampiharina amin'ny Bio-pharma, fahasalamana ara-pitsaboana, tontolo iainana fanaraha-maso ny kalitao, fanaraha-maso ny sakafo, ary ny sehatry ny petrochemical.
Manolo-tena hanampy amin'ny famahana ny olana rehetra momba ny fanadiovana ny XPZ. Izahay no mpamatsy lehibe indrindra ho an'ny manampahefana mpandinika sinoa sy ny orinasa simika, mandritra izany fotoana izany dia miparitaka any amin'ny firenena maro hafa ny marika XPZ, toa an'i India, Royaume-Uni, Rosia, Korea Atsimo, Oganda, Filipina sns., ny XPZ dia manome vahaolana mitambatra mifototra amin'ny fangatahana namboarina manokana, anisan'izany ny fisafidianana vokatra, fametrahana sy fiofanana momba ny fampiasana sns.
Hanangona tombony bebe kokoa amin'ny orinasa izahay mba hanomezana vokatra vaovao miaraka amin'ny kalitao avo lenta sy serivisy tsara dia tsara, mba hitazonana ny fisakaizana maharitra.

fampirantiana


