Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana tsy misy tsindrona
Mety amin'ny fitoeran-javatra mivelatra vava, kaopy fandrefesana sns
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Fehikibo lohataona kely | 18 |
| hahavony | 105mm |
| Heba | 60mm |
| Clamps lohataona lehibe | 10 |
| hahavony | 175mm |
| Heba | 60mm |
Ny môdioly harona
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 186mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 220mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 445mm |
| Lanja afa-karatsaka | kg |