Fotoana-1
Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana sosona ambany, Fitoeran-javatra harona fanadiovana sosona ambany, Harona môdioly sosona ambany,
Napetraka ao anaty milina fanasana sosona tokana, roa na telo sosona, apetraka ao anaty môdio tsindrona samihafa, fitaovana vera azo ampiasaina indray ao amin'ny laboratoara, seramika, plastika, vy tsy misy harafesina sy ny sisa.
| KEVITRA | 316LStainless steel |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Fitaovana fanaovana asa | VALO |
| Mpanara-maso ny toerana | rOA |
| Fihetsehana manosika ny rindrin'ny harona | 550mm |
| Savaivony interface haingana | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Fitoeran-javatra misy fifandraisana amin'ny môdely
Efitrano fanadiovana fidirana sy fivoahana amin'ny tanana
Napetraka amin'ny mpitarika vy tsy misy harafesina roa
Fampidirana rano haingana, fanasana rano avy ao ambadiky ny mpitari-dalana ao amin'ny efitrano fampidirana ao amin'ny môdio tsindrona tsirairay
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 148mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 531mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 577mm |
| Lanja afa-karatsaka | 3kg |
fanamarinana