Fotoana-1
Voninahitra-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Harona fanadiovana sosona ambany, Fitoeran-javatra harona fanadiovana sosona ambany, Harona môdioly sosona ambany
Napetraka ao anaty milina fanasana sosona tokana, roa na telo sosona, apetraka ao anaty môdio tsindrona samihafa, fitaovana vera azo ampiasaina indray ao amin'ny laboratoara, seramika, plastika, vy tsy misy harafesina sy ny sisa.
| KEVITRA | Vy tsy misy harafesina 316L |
| Loko | Vy tsy misy harafesina |
| Fitaovana fanaovana asa | VALO |
| Mpanara-maso ny toerana | rOA |
| Fihetsehana manosika ny rindrin'ny harona | 550mm |
Mizara ho sosona roa mba hamenoana ny lovia harato
Sandry famafazana mihodina tafiditra ao anatiny
Efitrano fanadiovana fidirana sy fivoahana amin'ny tanana
| Refy ivelany, Haavo amin'ny mm | 230mm |
| Refy ivelany, Sakany amin'ny mm | 528mm |
| Refy ivelany, Halalin'ny mm | 584mm |
| Lanja afa-karatsaka | 5.6kg |
Fanamarinana
Orinasa XPZ
Orinasa Teknolojia Biolojika Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ dia mpanamboatra milina fanasana fitaratra laboratoara malaza, any amin'ny tanànan'i Hangzhou, faritanin'i Zhejiang, Sina. XPZ dia manampahaizana manokana amin'ny fikarohana, famokarana ary varotra milina fanasana fitaratra mandeha ho azy izay ampiharina amin'ny Bio-pharma, fahasalamana ara-pitsaboana, tontolo iainana fanaraha-maso ny kalitao, fanaraha-maso ny sakafo, ary ny sehatry ny petrochemical.
Manolo-tena hanampy amin'ny famahana ny olana rehetra momba ny fanadiovana ny XPZ. Izahay no mpamatsy lehibe indrindra ho an'ny manampahefana mpandinika sinoa sy ny orinasa simika, mandritra izany fotoana izany dia miparitaka any amin'ny firenena maro hafa ny marika XPZ, toa an'i India, Royaume-Uni, Rosia, Korea Atsimo, Oganda, Filipina sns., ny XPZ dia manome vahaolana mitambatra mifototra amin'ny fangatahana namboarina manokana, anisan'izany ny fisafidianana vokatra, fametrahana sy fiofanana momba ny fampiasana sns.
Hanangona tombony bebe kokoa amin'ny orinasa izahay mba hanomezana vokatra vaovao miaraka amin'ny kalitao avo lenta sy serivisy tsara dia tsara, mba hitazonana ny fisakaizana maharitra.
Orinasa XPZ

fampirantiana

